Recente luisterboeken

De beproeving | Marijke Verhoeven
with Geen reacties

De mix van romantiek, spanning, humor en een vleugje paranormale geheimzinnigheid maakt dit eerste deel over het Deense eiland Kenning tot een duistere, heerlijke spannende en mysterieuze romantische thriller. Uitgegeven door Rubinstein Audio (2017) Spreker(s): Ad Knippels

Dagboek uit de rivier | Frederik Baas
with Geen reacties

Frederik Baas verkent de grenzen van de illusie en maakt met zijn ogenschijnlijk eenvoudige taal en verhaal diepe indruk. Een subtiele, ingenieuze thriller. Uitgegeven door AmboAnthos (2017) Spreker(s): Ilari Hoevenaars

Dit is mijn hof | Chris de Stoop
with Geen reacties

Een aangrijpend, persoonlijk relaas over het ellendige verdwijnen van de boeren, iets wat zich nu overal in Europa voordoet, maar nergens zo schrijnend als in de Hedwigepolder. Uitgegeven door HKM Literatuur (2016) Spreker(s): Chris de Stoop

Ragdoll | Daniel Cole
with Geen reacties

Gelaagd, fascinerend, grappig en uniek: in ‘Ragdoll’ introduceert Daniel Cole een politie-trio dat, samen met de razende snelheid en de wendingen in het verhaal, de lezer van de eerste tot de laatste bladzijde geboeid houdt. Uitgegeven door LS Amsterdam (2017) … Read More

Niemand zeggen | Karen Rose
with Geen reacties

De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. Uitgegeven door … Read More

De onbekende schrijver | Han Peeters
with Geen reacties

Unieke combinatie van een boeiende autobiografie en een interessant boek voor auteurs en iedereen die overweegt een boek te schrijven. Uitgegeven door Luistereenboek (2017) Spreker(s): Cor Doevendans

Aangeboren of aangeleerd? | Jan van Hooff
with Geen reacties

In dit college behandelt gedragsbioloog Jan van Hooff de discussie over de oorsprong van de eigenschappen van een individu op basis van diverse onderzoeken bij mens en dier. Uitgegeven door Home Academy (2017) Spreker(s): Jan van Hooff

Schrijfster van beRoep | Nanda Roep
with Geen reacties

De liedjes van Nanda Roep zijn boekenliedjes: ze worden geïnspireerd door de verhalen uit haar boeken. De liedjes zijn speels van taal en vrolijk van toon. Leeftijd: 8+ Uitgegeven door Uitgeverij Nanda (2017) Spreker(s): Nanda Roep

De doden | Vidar Sundstøl
with Geen reacties

Nadat Lance Hansen aan de oevers van Lake Superior, Minnesota, een vermoorde toerist uit Noorwegen ontdekt wil hij de zaak uitpluizen. Hij stuit daarbij op duistere familiegeheimen die zich tot in het heden uitstrekken. Uitgegeven door Rubinstein Audio (2017) Spreker(s): … Read More

Het Bourne bedrog | Robert Ludlum
with Geen reacties

Op de Middellandse Zee redden vissers een bewusteloze man uit het water. In zijn rug zitten meerdere kogelwonden. De identiteit van de man is een mysterie: hij weet niet wie hij is en wat er gebeurd is. Uitgegeven door Rubinstein … Read More

Lokaas | Lee Child
with Geen reacties

Tijdens een wandeling ontmoet Jack Reacher een aantrekkelijke jonge vrouw die slecht ter been is. Reacher helpt haar een handje, maar als ze zich omdraaien kijken ze recht in de loop van twee revolvers. Jack Reacher #2 Uitgegeven door Rubinstein … Read More

Daar is Daan | Henry Winkler
with Geen reacties

Dyslectische Daan hoort dat zijn klas een toneelstuk gaat opvoeren, maar hij is niet enthousiast. Elke keer als hij het script leest gaan zijn hersenen rondjes draaien en het voelt alsof zijn hoofd gevuld is met zaagsel. Leeftijd: 7+ Uitgegeven … Read More

Govert Jan Bach over Maarten Luther en Johann Sebastian Bach | Govert Jan Bach
with Geen reacties

De musicus in Luther en de theoloog in Bach. Met talloze muziekvoorbeelden. Uitgegeven door Rubinstein (2017) Spreker(s): Govert Jan Bach

Mediteren in jouw kleur | Ina Fidder
with Geen reacties

Chakra’s zijn energiewielen die langs je ruggengraat zitten, van stuit tot kruin. Ze hebben allemaal een eigen kleur en voorzien een bepaald lichaamsgebied van energie. Op dit luisterboek kun je luisteren naar zeven visualisaties. Uitgegeven door Rubinstein (2016) Spreker(s): Ina … Read More

Wiegelied | Cilla en Rolf Börjlind
with Geen reacties

De vierde Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van ‘SPRINGVLOED’. Topkwaliteit uit Zweden. Uitgegeven door A.W. Bruna Uitgevers (2017) Spreker(s): Hymke de Vries

Koud bloed | Andy McNab
with Geen reacties

Het leek in eerste instantie een eenvoudige klus: een groep veteranen begeleiden tijdens een expeditie naar de Noordpool… Uitgegeven door A.W. Bruna Uitgevers (2017) Spreker(s): Roel Fooij

Millennium deel 1: Mannen die vrouwen haten | Stieg Larsson
with Geen reacties

‘Mannen die vrouwen haten’ is het eerste boek in de succesvolle Millennium-trilogie, waarvan wereldwijd meer dan 50 miljoen exemplaren zijn verkocht. Uitgegeven door A.W. Bruna Uitgevers (2017) Spreker(s): Ron Brandsteder

De wraak van Vondel | Frank van Pamelen
with Geen reacties

Literair labyrint dat teruggaat naar de tijd van Vondel, naar de rederijkers uit de 17e eeuw en hun opvolgers. Op 12 plaatsen in Amsterdam zijn aanwijzingen die leiden naar het best bewaarde geheim uit de geschiedenis. Uitgegeven door Rubinstein Audio … Read More